BIO Ταλιολίνι Τρίχρωμο Premium 250g
Επεξεργάζονται και αποκτούν το σχήμα τους με τη χρήση παραδοσιακών χάλκινων ιταλικών καλουπιών και αποξηραίνονται σε χαμηλή θερμοκρασία δωματίου. Βράζουν σε 3 λεπτά παραμένοντας ομοιόμορφα, συμπαγή, τραγανά με υφή και γεύση που θα σας ενθουσιάσει. Είναι ζυμωμένα με πούδρα μανιταριού Πλευρώτους παραγωγής μας, σκόρδο, θυμάρι και πιπεριά σε ένα μοναδικό γευστικό συνδυασμό.
ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...
-
BIO Ταλιολίνι Τρίχρωμο Premium 250g
Tα ζυμαρικά μας παρασκευάζονται από αλεύρι σίτου, αλεσμένο σε μυλόπετρα.6,00 € -
Sιγματάκι παιδικό με Λεντινούλα 100g
Ένα πρωτότυπο ζυμαρικό με σχήμα "S" για μικρούς και μεγάλους με υψηλή διατροφική αξία. Περιέχει,...1,83 €